PREKYBOS IR BRŪKŠNINIO KODAVIMO SISTEMOS

PLASTIKINĖS ETIKETĖS

Etiketės A4 lapuose – pasirinkimas kiekvienam sodininkui

Gėlių, dekoratyvinių ir miško augalų, vaismedžių ir vaiskrūmių augintojams bei prekeiviams siūlome plastikines augalų ženklinimo etiketes ir programą savarankiškam etikečių paruošimui ir spausdinimui. Mažoje plastiko etiketėje galima pateikti pirkėjui neįtikėtinai daug informacijos, kuri bus vertinga ilgus metus, kol iš jūsų pirktas augalas augs ir žydės. Augalų etiketės turi ypatingą galią, padedančią parduoti augalą bet kuriuo metų laiku. Etikečių ruošiniai lapais skirti spausdinti vienspalviais arba spalvotais lazeriniais spausdintuvais. Ką tik atspausdintos etiketės yra paruoštos kabinimui. Naudodami mūsų siūlomą programą galėsite paprastai ir greitai atsispausdinti puikios išvaizdos etikečių, ir nesvarbu, ar spausdintumėte keletą, ar šimtus etikečių. Ypač gražiai atrodo lazeriniu spausdintuvu spalvotai atspausdintos etiketės su firmos logotipu, augalo nuotrauka ir spalvomis išryškintu tekstu – tai papildoma reklama Jūsų firmai. Etiketės a4 lapuose tikrai yra labai gerai

Taip pat siūlome įvairių matmenų skirtingų medžiagų kilpelines ir lipnias plastikines etiketes rulonais, skirtas spausdinti etikečių spausdintuvais terminio pernešimo būdu.
Mūsų specialistai patars ir pasiūlys jums tinkamą įrangą ir medžiagas etikečių gamybai.

Šias kokybiško plastiko etiketes taip pat galima naudoti prekyboje, pramonėje, žemės ūkyje, logistikoje, viešajame sektoriuje ir kitose srityse.

Etiketės A4 – 2020 Kainoraštis