0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

SOON WILL BE AVAILABLE IN ENGLISH!

+370 618 03331

 

0

PATIKIMA ĮRANGA IR PROFESIONALŪS SPRENDIMAI

PREKYBAI • GAMYBAI • SANDĖLIAVIMUI • ŽEMĖS ŪKIUI

KASOS APARATAI * POS * SVARSTYKLĖS * BRŪKŠNINIŲ KODŲ SKAITYTUVAI * DUOMENŲ KAUPIKLIAI * ETIKEČIŲ SPAUSDINTUVAI *
PLASTIKINĖS ETIKETĖS * BUHALTERINĖS IR KAVINIŲ APSKAITOS SISTEMOS

  

 • Lipnių etikečių ruošiniai

  Lipnių etikečių ruošiniai

  Įvairių dydžių popieriniai ir plastikiniai lipdukai skirti spausdinti su terminio pernešimo spausdintuvais arba spausdinančiomis svarstyklėmis. Galime pasiūlyti jums reikiamos spalvos, dydžio ar formos etiketes.

  Daugiau >

 • Kasos aparatai

  Brūkšninių kodų skaitytuvai

  Rankiniai, stacionarūs, laidiniai ir belaidžiai elektroniniai prietaisai, skirti 1D, 2D brūkšninių kodų nuskaitymui. Darbui prekyboje, gamyboje, logistikoje.

  Daugiau >

 • Kasos aparatai

  Kasos aparatai

  Esame sertifikuoti parduoti ir diegti kasos aparatus ir kompiuterines kasų sistemas Lietuvos respublikoje, atlikti šios įrangos aptarnavimo ir remonto darbus. Mūsų įmonės specialistai techniškai aptarnauja tiek pavienių paslaugų ir prekybos įmonių, viešojo maitinimo, maršrutinio transporto, kultūros įstaigų ir kt., tiek ir didžiųjų prekybos tinklų parduotuvių bei centralizuotų paslaugų įmonių padalinių kasos aparatus.

  Daugiau >

 • Plastikinės etiketės

  Plastikinės etiketės

  Gėlių, dekoratyvinių ir miško augalų, vaismedžių ir vaiskrūmių augintojams bei prekeiviams siūlome plastikines augalų ženklinimo etiketes ir programą savarankiškam etikečių paruošimui ir spausdinimui.

  Daugiau >

 • Autonominiai etikečių spausdintuvai

  Autonominiai etikečių spausdintuvai

  AUTONOMINIS ETIKEČIŲ SPAUSDINTUVAS. Paprastos konstrukcijos patikimas daug sumanių funkcijų turintis 203 dpi autonominis etikečių spausdintuvas už patraukliausią kainą rinkoje. Etiketes galima spausdinti tiek įprastu būdu, prijungus prie kompiuterio, tiek autonominiu būdu, neprijungus prie kompiuterio, kai etikečių maketai ir duomenys spausdinimui saugomi spausdintuvo atmintyje. Dėka unikalių sprendimų etiketes šiuo spausdintuvu galima spausdinti ten, kur ženklinamos prekės.

  Daugiau >

smart foreash