0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

SOON WILL BE AVAILABLE IN ENGLISH!

+370 618 03331

 

0

PATIKIMA ĮRANGA IR PROFESIONALŪS SPRENDIMAI

PREKYBAI • GAMYBAI • SANDĖLIAVIMUI • ŽEMĖS ŪKIUI

KASOS APARATAI * POS * SVARSTYKLĖS * BRŪKŠNINIŲ KODŲ SKAITYTUVAI * DUOMENŲ KAUPIKLIAI * ETIKEČIŲ SPAUSDINTUVAI *
PLASTIKINĖS ETIKETĖS * BUHALTERINĖS IR KAVINIŲ APSKAITOS SISTEMOS

  

 

KARANTINO laikotarpiu stengiamės aptarnauti visus mūsų klientus. Užsisakant prekes Internetinėje parduotuvėje ar telefonu prašytume rinktis pristatymo būdą kurjeriu arba prekių pristatymą į arčiausiai jūsų esantį OMNIVA paštomatą. Tokio pasirinkimo mūsų internetinėje parduotuvėje nėra, tačiau, galima tai suderinti paskambinus mums telefonu. Visais atvejais apmokėjimą galėsite atlikti pagal išankstinę PVM sąskaitą arba PaySerą. Tikimės jūsų supratimo ir malonaus tolimesnio bendradarbiavimo :)

 


 • Lipnių etikečių ruošiniai

  Lipnių etikečių ruošiniai

  lipnių etikečių ruošiniai etikečių spausdintuvams ir lipdukus spausdinančioms svarstyklėms. Įvairūs išmatavimai, spalvos, klijų stiprumas ir medžiagos.

  Daugiau >

 • Kasos aparatai

  Brūkšninių kodų skaitytuvai

  laidiniai ir belaidžiai skaitytuvai vienmačiams (1D) ir dvimačiams (2D) kodams nuskaityti. Darbui prekyboje, gamyboje, logistikoje.

  Daugiau >

 • Kasos aparatai

  Kasos aparatai

  elektroniniai kasos aparatai, kompiuterinės kasų sistemos (POS) ir kitą elektroninė įranga prekybai. Nuo 1994 m. esame sertifikuoti atlikti įrangos diegimo, aptarnavimo ir remonto darbus.

  Daugiau >

 • Plastikinės etiketės

  Plastikinės etiketės

  sodininkams, dekoratyvinių augalų augintojams, gamintojams, prekybininkams ir importuotojams sliūlome platų atmosferos poveikiui atsparių plastikinių etikečių ruošinių pasirinkimą. Etiketės gali būti spausdinamos etikečių ar biuro lazeriniu spausdintuvu, rašomos ranka.

  Daugiau >

 • Autonominiai etikečių spausdintuvai

  Autonominiai etikečių spausdintuvai

  unikalių galimybių spausdintuvai, galintys pakeisti įprastus kompiuterio ir spausdintuvo komplektus ar lipdukus spausdinančias svarstykles gaminių ir prekių ženklinimo vietoje. Nedaug vietos užimantis spausdintuvas, galintis spausdinti etiketes be kompiuterio pajungimo, ne tik sutaupys lėšas investicijoms, bet ir daugeliu atveju bus pranašesnis ženklinimo sprendimuose.

  Daugiau >

smart foreash