PREKYBOS IR BRŪKŠNINIO KODAVIMO SISTEMOS

Dažjuostės etikečių spausdintuvams

Grid List

Dažjuostės (Thermal transfer ribbons – angl., kiti naudojami pavadinimai – karboninės juostos, ribonai, dažančiosios ar dažomosios juostos, kalkės, termotransferinės juostosir kt.) naudojamos etikečių spausdintuvais spausdinant terminio pernešimo būdu (Thermo Transfer, TT). Reikalingos spausdinant ant matinio Vellum, pusiau blizgaus ar blizgaus popieriaus, kartono, įvairaus plastiko etikečių ruošinių ir tekstilinių juostų (nailono, poliesterio-satino, satino). Standartinė dažjuosčių spalva yra juoda, bet yra ir nedidelis spalvotų dažjuosčių pasirinkimas.

WAX (Vaško dažo) dažjuostės – Vaško dažjuostės skirtos spausdinti ant matinio (Vellum) ir pusiau blizgaus (Coated MC) popieriaus. Spausdinant naudojama žemesnė temperatūra (tausojami spausdintuvo resursai ir energija).

WAX/RESIN (Vaško/Dervos dažo) dažjuostės. Vaško/dervos dažjuostės yra šiek tiek brangesnės už vaško dažjuostes, bet atspaudas yra atsparesnis mechaniniam trynimui ir cheminių medžiagų poveikiui. WAX/RESIN dažjuostės skirtos spausdinti ant pusiau blizgaus, blizgaus, dažyto ar lakuoto popieriaus, kai kurių matinio paviršiaus sintetinių medžiagų (plastikų).

RESIN (Dervos dažo) dažjuostės. Atspaudas yra atsparus temperatūros kitimams, mechaniniam trynimui, cheminių medžiagų poveikiui, atmosferos veiksniams. Skirtos spausdinti ant matinių ir blizgių sintetinių etikečių ruošinių – polipropileno (PP), polietileno (PE), poliesterių (PET), PVC, HDPE ir kt. Speciali RESIN juostelių rūšis yra skirta spausdinti ant tekstilinių juostų (nailono, nailono-satino, satino).