PREKYBOS IR BRŪKŠNINIO KODAVIMO SISTEMOS

Etikečių spausdinimas

Etikečių spausdinimas

Etikečių spausdinimas profesionalia terminės spaudos įranga ir  įvairiais kiekiais. Spausdiname lipnias (popierines ir plastikines) prekių ženklinimo etiketes ir tekstilines rubų priežiūros etiketes.

Spausdinimui naudojamos skirtingų rūšių ir savybių medžiagos, kurios suteikia etiketėms skirtingą išvaizdą ir pritaikymo ypatybes.

Padedame išsirinkti tinkamiausia etiketės tipą pagal jūsų prekės poreikį.

Lipnios etiketės gali būti įvairaus dydžio stačiakampės, ovalios, apvalios arba kliento pasirinktos formos;
• Lipnias etiketes spausdiname ant įvairių rūšių popieriaus (matinio, pusiau blizgaus, blizgaus, metalizuoto auksinio ar sidabrinio, termo, termo top) ir plastiko (PP, PE, PET, HDPE ir kt.; skaidraus, metalizuoto ir kt.);
• Etiketėms spausdinti naudojamas popierius ar plastikas gali būti baltas arba dažytas fluorescentine (geltona, raudona, žalia, oranžine) ar kliento pasirinktomis spalvomis;
• Tekstilines etiketes spausdiname ant įvairaus pločio satino, poliesterio-satino ar nailono juostų.

Etikečių spausdinimo kaina

Etikečių spausdinimas ir jo kaina priklauso nuo užsakomų etikečių kiekio, jūsų pasirinktos medžiagos, klijų stiprumo. Visą dominančią informaciją galite gauti susisiekę žemiau nurodytų elektroniniu paštu, telefonu, užpildę puslapio užklausos formą arba parašę į puslapyje integruotą pokalbių programėlę.
Jeigu galvojate, kad etiketes spausdinti patogiau ir pigiau būtų jūsų darbo vietoje, jums pravers etikečių spausdintuvas, kurį galite išsirinkti mūsų elektroninėje parduotuvėje.
PASITEIRAUTI DĖL UŽSAKYMŲ:
 

Tel. +370 618 03331

SIŲSTI UŽKLAUSĄ ELEKTRONINIU PAŠTU:

lipdukai@bk.lt