PREKYBOS IR BRŪKŠNINIO KODAVIMO SISTEMOS

PLASTIKINĖS ETIKETĖS

PLASTIKINĖS ETIKETĖS / AUGALŲ ETIKETĖS

2022 PRICELISTS
Plastic labels in A4 SHEETS – 2024 EN
Plastic labels in ROLLS – 2024 EN

2022 ПРАЙС ЛИСТЫ
Пластиковые этикетки в A4 ЛИСТАХ – 2024 RU
Пластиковые этикетки в РУЛОНАХ – 2024 RU

Gėlių, dekoratyvinių ir miško augalų, vaismedžių ir vaiskrūmių augintojams bei prekeiviams siūlome plastikines augalų ženklinimo etiketes ir programas savarankiškam etikečių paruošimui ir spausdinimui. Mažoje plastiko etiketėje galima pateikti pirkėjui neįtikėtinai daug informacijos, kuri bus vertinga ilgus metus, kol iš jūsų pirktas augalas augs ir žydės.  Plastikinės etiketės turi ypatingą galią, padedančią parduoti augalą bet kuriuo metų laiku.

Etikečių ruošiniai A4 LAPAIS skirti spausdinimui vienspalviais ir spalvotais biuro lazeriniais spausdintuvais arba rašymui ranka. Lazerinių spausdintuvų spausdinimo kokybė garantuoja ypatingai gražią etikečių išvaizdą. Galimybė spausdinti abiejose etiketės pusėse leidžia pateikti didelį informacijos kiekį. Ruošinių gamybai naudojamos kokybiškos ir patvarios medžiagos. Ką tik atspausdintos etiketės yra paruoštos naudojimui. Su mūsų siūloma programa PRINTACK DESIGNER galėsite paprastai ir greitai atsispausdinti puikios išvaizdos etikečių, ir nesvarbu, ar spausdintumėte tik keletą, ar šimtus. Ypač gražiai atrodo lazeriniu spausdintuvu spalvotai atspausdintos etiketės su jūsų firmos logotipu, augalo nuotraukomis, priežiūros ženklais ir spalvomis išryškintu tekstu – tai papildoma reklama Jūsų firmai.

Etikečių ruošiniai RULONUOSE skirti spausdinimui etikečių spausdintuvais arba rašymui ranka. Spausdinimui skirta viena etiketės pusė. Vienspalvė spauda. Dėl pigesnių ruošinių gamyboje naudojamų medžiagų šios etiketės yra pigesnės ir dažniausiai naudojamos didesniems augalų kiekiams ženklinti, pateikiant pagrindinę informaciją.

Etikečių ruošiniai RAŠYMUI RANKA – tai papildomas asortimentas, be etikečių ruošinių A4 lapais ir etikečių ruošinių rulonuose, kuriuos taip pat galima naudoti rašymui ranka. Ranka užrašomos etiketės gali būti naudojamos papildomam ženklinimui tiek profesionaliuose, tiek namų ūkiuose. Rašymas ant etikečių ranka nėra spartus, bet poreikis papildomam ženklinimui visuomet yra. Rašymui ranka naudojami žymekliai aliejinių dažų pagrindu arba specialūs atsparūs vandeniui ir blukimui permanentiniai žymekliai

Šias kokybiško plastiko etiketes taip pat galima naudoti prekyboje, pramonėje, logistikoje, viešajame sektoriuje, biuruose ir kitose srityse.

Mes patarsime ir pasiūlysime jums tinkamą įrangą ir medžiagas etikečių gamybai.

Bendra informacija apie etiketes.PDF