PREKYBOS IR BRŪKŠNINIO KODAVIMO SISTEMOS

Buhalterinės apskaitos programa “DB Apskaita”


Buhalterinė programa “DB Apskaita” palaiko duomenų eksportą ir importą iš bankinių sistemų SEPA formatu; įvairių formų pateikimą VMI, Sodros, Statistikos departamento sistemoms; duomenų mainus su elektroninės prekybos sistemomis, pvz. OXID eShop; duomenų mainus su kasos aparatais ir kompiuterinėmis kasų sistemomis, duomenų kaupikliais; duomenų mainus su restoranine sistema R-Keeper ir kt.

“DB Apskaita” kaina priklauso nuo įsigyjamų modulių, darbo vietų skaičiaus, apmokymo laiko poreikio bei atstumo iki pirkėjo. Preliminarias kainas galite sužinoti skaičiuoklės pagalba.

Programos autorius – UAB “DB Topas” (Kaunas). Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į mus, programos autorių UAB “DB Topas” arba bet kurį arčiau Jūsų esantį programos platintoją.

Buhalterinė programa DB Apskaita – iš atskirų tarpusavyje suderintų modulių sudarytą įmonės veiklos dokumentų registravimo ir ataskaitų formavimo sistemą skirtą buhalterijos darbui kompiuterizuoti.

Į ją galima įvesti ir saugoti finansinės, ūkinės veiklos duomenis, juos apdoroti, sisteminti pagal finansų apskaitoje priimtas taisykles. Didelė pagalbinių modulių ir nustatymų įvairovė praplečia standartinės buhalterinės apskaitos rėmus. Daugelį papildomų nustatymų gali sukurti, papildyti ar keisti pats vartotojas.

“DB Apskaitos” sistemą sudaro Pagrindinis modulis (duomenų bazių valdymo, sąrašų bei žinynų visuma; ataskaitų konstruktorius) ir pagal poreikį pasirenkami apskaitos moduliai – Materialinių vertybių (sandėlio); Piniginių lėšų; Ilgalaikio turto; Atlyginimų; Personalo; Atsiskaitymų. Modulių funkcionalumą galima papildyti gamybos, transporto, atostogų, biudžeto apskaitos, užsakymų valdymo, duomenų mainų, kainynų ir kt. papildomais moduliais.

• Paprastai intuityviai įvedami pirminiai dokumentai;
• Nėra duomenų dubliavimo;
• Yra galimybė papildyti bei taisyti įvestus duomenis;
• Esant reikalui, galima koreguoti praėjusių periodų duomenis;
• Duomenų įvedimą bei taisymą riboja lanksti leidimų ir slaptažodžių sistema;
• Vartotojų atliekamos operacijos registruojamos, todėl gali būti kontroliuojamas įvestų duomenų tikslumas;
• Modulių sistema lengvai modifikuojama, pritaikoma kiekvienoje darbo vietoje reikalingoms funkcijoms atlikti;
• Programa gali dirbti viename kompiuteryje, lokaliame kompiuterių tinkle ar per terminalinį ryšį;
• Didelis paruoštų ataskaitų formų pasirinkimas ir lengvai paruošiamos naujos ataskaitų formos;
• Programos galimybės išplečiamos papildomais moduliais ir duomenų mainais su kitomis programomis.

DĖL INFORMACIJOS KREIPKITĖS:

https://www.bk.lt/kontaktai/
Tel. +370 618 03331