PREKYBOS IR BRŪKŠNINIO KODAVIMO SISTEMOS

KOMPIUTERINIAI KASOS APARATAI

Grid List

KASOS APARATŲ NAUDOTOJAMS

INFORMACIJA DĖL i.EKA PROJEKTO

tikriausiai jau žinote apie Valstybinės mokesčių inspekcijos vykdomą projektą i.EKA, kurio tikslas surinkti visų kasos aparatų pardavimų informaciją elektroniniu būdu. Tam buvo pakeista nemažai teisės aktų. Pasikeitė ir reikalavimai kasos aparatams, ir prekybininkams, ir aptarnavimo įmonėms. Kasos aparatuose nelieka dabar naudojamo Fiskalinio bloko. Jį pakeičia nauji Saugos ir Duomenų perdavimo moduliai. Duomenys į i.EKA sistemą turės būti perdavinėjami internetu.

Buvo nustatyti projekto etapai, nuo kada ir kam privaloma dirbti su atitinkančia naujiems reikalavimams įranga:
– nuo 2023 m. sausio 1d. dirbti pagal naujus reikalavimus ir perdavinėti elektroniniu būdu duomenis į VMI i.EKA sistemą turi kompiuterinių kasos aparatų naudotojai, kurių apyvarta 2021 metais buvo didesnė negu 300 000 eurų.
– nuo 2023 m. lapkričio 1d. dirbti pagal naujus reikalavimus ir perdavinėti elektroniniu būdu duomenis į VMI i.EKA sistemą turi likę įprastų (ne kompiuterinių) kasos aparatų naudotojai, kurių apyvarta 2021 metais buvo didesnė negu 300 000 eurų.
Kiti kasos aparatų naudotojai įtraukti į vėlesnius etapus.

Deja projektas vėluoja ir i.EKA sistema dar neparuošta, tačiau terminai ir reikalavimai neatšaukti. Pagal VMI išaiškinimą, KASOS APARATO NAUDOTOJAS iki šių metų pabaigos turi pasirašyti su APTARNAVIMO ĮMONE SUSITARIMĄ dėl naudojamų kompiuterinių kasos aparatų pritaikymo naujiems reikalavimams ir kasos aparatų pritaikymas turėtų būti atliktas per ateinančius metus (iki 2023 m. pabaigos).

Siekdami, kad viskas vyktų kaip galima sklandžiau, paruošėme jums reikalingą SUSITARIMĄ.

Kol sistema dar neveikia ir neišbandyta techninė ir programinė įranga, negalime jums pateikti tikslių kasos aparatų pritaikymo variantų ir kainų. Jos gali būti skirtingos, priklausomai nuo kasos aparato modelio ir kasos aparato įrangos komplekto, įskaitant kliento naudojamą kompiuterį.

Tikslesnė sąmata bus sudaroma kiekvienu konkrečiu atveju, įvertinant galimybes pritaikyti esamą įrangą arba galimybes ją keisti į tinkamą; įvertinant reikalingą papildomą įrangą, priemones, medžiagas, kompiuterio parametrus ir naudojamą programinę įrangą.

Kai tik turėsime naujos informacijos, jus nedelsiant informuosime.

Kasos aparatų pertvarkymą planuojame pradėti kaip galima greičiau, kai tik sistema pradės veikti, bus patvirtinti gamintojų moduliai ir sertifikuoti mūsų specialistai.

JUMS REIKĖS PRITAIKYTI KASOS APARATĄ NAUJIEMS REIKALAVIMAMS?

SUSISIEKITE SU MUMIS DĖL SUSITARIMO SUDARYMO

+370 618 03331

sutartys@bk.lt